Animatorzy, którzy program zabaw dopasowują indywidualnie do uczestników imprezy

Zespół firmy Alee Frajda budują pedagodzy, jacy program zabaw dopasowują indywidualnie do osób uczestniczących w imprezie. I to wiodący walor podanej firmy, ponieważ rodzice decydujący się na skorzystanie z pomocy doświadczonych pedagogów wiedzą, że zabawy okażą się za każdym razem dostosowane do ich maluchów, a zajęcia będą nowatorskie. Zabawy, z jakich rozpiską można obeznać się pod adresem animatorka dla dzieci zawsze dostosowane są do wieku a także do upodobań maluchów. Bardzo często z usług wskazanej firmy opiekunowie korzystają, gdy chodzi o przygotowanie zabaw na uroczystość weselną. Opiekunowie bowiem zwykle chcą pobawić się w swoim gronie, a dzieci siedzą wówczas przy stole i się zanudzą.

Z kolei, animator jest im w stanie zagwarantować bardzo dobrą i bezpieczną zabawę. Obejmować będzie ona na przykład: zabawy muzyczno – ruchowe, zajęcia artystyczne, wykonywanie tatuaży z wykorzystaniem farb przeciwalergicznych, a także wiele pozostałych form. Propozycja usług firmy podzielona jest na działy: dla rodziców, dla przedszkoli i szkół, dla firm, dla nowożeńców, na każdą okazję. Ponadto, organizowane są kursy i warsztaty dla animatorów, którzy chcą się rozwijać zawodowo. Rodzice mogą skorzystać z usług wykwalifikowanych animatorów: na urodzinach, koloniach, czy w ramach wizyty świętego Mikołaja.

Ponadto, mogą skorzystać z propozycji zrobienia urodzin tematycznych, zależnie od umiejętności malucha. Przedszkola oraz szkoły mogą wybrać wsparcie animatorów podczas okazji takich jak: Dzień Pluszowego Misia, odwiedziny świętego Mikołaja, bal karnawałowy, Pierwszy Dzień Wiosny, pikniki rodzinne, czy Dzień Dziecka. Przygotowywane są także warsztaty o określonej tematyce dla placówek. Przedsiębiorstwa z chęcią wykorzystują pomoc Alee Frajdy podczas imprez dla firm lub świątecznych spotkań z rodzinami pracowników. Dla Nowożeńców przygotowane są obszerne zestawy na uroczystości weselne. Ponadto, na każdą okazję można skorzystać ze zrobienia warsztatów dużych baniek mydlanych albo wypożyczyć fotobudkę, fotolustro czy żywe maskotki. Alee Frajda oferuje też zachwycające występy iluzjonistów.

Dodaj komentarz