Bogata oferta zajęć tanecznych w studio tańca AD

Wszechstronna propozycja zajęć tanecznych w studio tańca AD to zajęcia zorganizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdy, kto chce się rozwijać ruchowo i tanecznie może zobaczyć, co jest do wybrania. Przebieg balet dla dzieci opracowany jest pod kątem poziomu zaawansowania uczestników zajęć. To daje szansę czuć im się swobodnie.

Szczegółowy rozkład zajęć razem z ich opisem znajduje się na stronie internetowej. Można na niej też przeczytać, że są zajęcia prowadzone indywidualnie. Propozycja szkoły tańca poszerzona jest również o prezentacje taneczne, jakie mogą zostać przygotowane na osiemnastkę, czy jako pokaz na zabawę weselną. W spokojnej atmosferze każdy ma okazję rozwijać własne zdolności w tańcu. Nie jest znaczące, czy są to zajęcia dla najmłodszych, czy zajęcia dla dorosłych. Kiedy ktoś chce podszlifować swoje kompetencje taneczne to może zapisać się na zajęcia sam na sam z instruktorem. Dodatkowo na zajęcia mogą także zapisać się osoby, które chcą się uczyć pierwszego tańca.

Jeżeli ktoś szuka oryginalnego podarunku dla bliskich, to może wybrać zajęcia urodzinowe. Szkoła tańca zajmie się też zorganizowaniem urodzin dla najmłodszych, pełnych ruchu oraz interesujących zajęć z animatorem. W ofercie umieszczona jest także możliwość zorganizowania wieczoru panieńskiego, jaki zostanie zapamiętany na długo. Każdy, kto zastanawia się nad tym, by wynająć salę, też ma taką opcję. Wystarczy, że będzie omawiać wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami studia tańca. Szczegółowy cennik dostępnych świadczeń zaprezentowany jest na witrynie www. Na treningi można umówić się dzwoniąc lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Wykwalifikowani instruktorzy zadbają o to, by każdy miał okazję się poczuć komfortowo. Zajęcia przebiegają w 10 osobowych grupach, co może sprzyjać zbudowaniu społeczności. Każdy, kto planuje się rozwijać na kilku obszarach, musi zapisać się na treningi dokładnie w tym miejscu. O tym, jak wiele dzieje się w studio tańca AD można dowiedzieć się z kategorii Aktualności na stronie www.

Dodaj komentarz