Dlaczego Simsy są tak atrakcyjne? Sprawdzamy przeróżne części Simsów

Zaletą „The Sims 4” jest w głównej mierze dwu oraz trójwymiarowa grafika, która czyni grę wybitnie atrakcyjną oraz wciągającą. Wszelkie tworzone przez graczy postacie są wobec tego trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory stosowany w nielicznych grach komputerowych (między innymi w grze Harvest Moon), ale żadna seria poprzednio nie zdobyła tak gigantycznej popularności. „The Sims 4” jest więc pierwszą częścią serii, jaka odniosła spektakularny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest stereotypową grą jednoosobową, w następstwie tego każdy gracz ma prawo osobiście zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie niemniej jednak musi to być jedna rodzina, można albowiem kierować życiem paru rodzin jednocześnie – wypróbuj the sims 4 download. Już w pierwszej części Simowie są w stanie nawiązywać kontakty z innymi Simami, przez co gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sami wobec tego widzicie, że grać wolno w gruncie rzeczy niezwykle długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się spośród pozostałych również odkrywczymi umiejętnościami, które zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry co poniektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” lub „inwencja”.

Aktualnie zostały one rozbite, mamy więc umiejętność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Z pewnością jest to dość interesująca zmiana, ponieważ dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną zdolność można od tej pory podnieść przez praktykowanie wskazanej czynności. Nie sposób również nie wtrącić o tak zwanych dodatkach do gry, które towarzyszą właściwie każdej części. Wskutek tego nie zdołało ich zabraknąć również w tej edycji. Trzecia część Simów to pomiędzy innymi takie akcesoria, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” i „Zwierzaki”. Pierwszym oraz zarazem jednym z najciekawszych akcesoriów jest dodatek „Wymarzone podróże”. To naturalnie dzięki niemu tworzone przez nas postacie mają możliwość podróżowania – zwiedzania między innymi Francji, Egiptu i Chin.

Dodaj komentarz