Doskonale wyposażony gabinet urologiczny Michała Jurasza

Bardzo dobrze wyposażony gabinet urologa Michała Jurasza wraz ze sterylną i wyposażoną w innowacyjny sprzęt salą do przeprowadzania zabiegów są najlepszymi dowodami tego, że w gabinecie tym opłaca się podjąć leczenie i będzie się odpowiednio zaopiekowanym.

Naturalnie, w pierwszej kolejności ważne są kompetencje eksperta. Zaawansowany pod kątem technologii sprzęt umożliwia dokładną diagnostykę. Ekspert robi użytek z wysokiej jakości ultrasonografem, potrzebnego do diagnostyki pęcherza, nerek, prostaty oraz jąder. Na wyposażeniu można znaleźć też urządzenie do elektrokoagulacji, laser i akcesoria chirurgiczne, potrzebne do wykonywania zabiegów ambulatoryjnych. Po szczegółowej diagnozie dalsze postępowanie jest zaplanowane, a pacjent na bieżąco informowany jest o tym, jak będzie przebiegać jego leczenie.

Pacjenci czują się zaopiekowani na równi pod względem lekarskim, jak i wygody psychicznej. W czasie każdej interwencji urolog wszystko jest dla nich zrozumiałe. W gabinecie wykonana jest wszechstronna diagnostyka urologiczna, obejmująca: badanie przedmiotowe, badanie podmiotowe, jak i badanie USG układu moczowo – płciowego. O tym, w jaki sposób przyszykować się do badania pacjenci poinformowani są wcześniej. W zakresie działającego ambulatorium wykonywane są również zabiegi ambulatoryjne w znieczuleniu miejscowym.

Doktor Michał Jurasz ma ogromne doświadczenie w zastosowaniu technik małoinwazyjnych w urologii, a zwłaszcza technik laparoskopowych. Jest w stanie także odpowiednio zdiagnozować, a potem przeprowadzić leczenie schorzeń nowotworowych układu moczowego. O jego doświadczeniu można doinformować się ze strony internetowej gabinetu. Przed podjęciem kroków lekarskich urolog obeznaje się z historią choroby danej osoby. Całościowe nastawienie prowadzi do tego, że pacjenci szybciej dochodzą do zdrowia lub łagodniej przechodzą symptomy choroby. W czasie wieloletniej praktyki klinicznej doktor rozwijał się w technikach laparoskopowych, jak i klasycznych.

Dodaj komentarz