Fale oraz skręt – fryzura, która odmładza

Dwa kucyki skręcają koło w świadomości żeńskiej. W pierwszej kolejności łączone są z bezmyślnością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najchętniej na trzepaku lub przy grze w klasy lub skokach w gumę. W wieku dojrzewania nadzwyczaj z rozkoszą się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Odbierając się kucyków dajemy znać o własnej dojrzałości.

Raczej czy później zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam mieć sentyment też do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to właściwe, a nowe mody oraz pomysły tylko bazują na tych sprawdzonych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma prawo z wiekiem nawet coraz to większy.

Właśnie dlatego nie bójmy się być odważne oraz pozwólmy sobie na wielki come back tej przetestowanej fryzury – polecamy odmładzające fryzury dla 40 latki. Żeby nie była ona śmieszna, potrzebna jest dbałość o detale. By dodać jej odrobinę powagi i drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. To naturalnie dzięki temu włosy będą zwichrowane i niesforne. Po zrobieniu gładkiego przedziałka zbierzmy je w dwa idealne kucyki nad uszami, a zamiast gumek wplećmy tiulowe wstążki.

Wynik dzikiej chłopczycy murowany, tak samo jak zainteresowanie płci przeciwnej, którzy to zestawienie lubią w najwyższym stopniu. Wydaje się, że na pewnym etapie naszego życia szkolny warkocz odchodzi na odpowiednie w zapomnienie. Nic znacznie bardziej błędnego, o czym można się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Okazuje się, że nie ma bardziej ponadczasowej fryzury, aniżeli nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów oraz różnorako ozdabiać. Bez względu od tego, czy będzie to kłos, czy francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco i pociągająco.

Niewątpliwie aktualne trendy lansują zwykle bardziej zwichrowaną jego formę. Podstawową radą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, dzięki temu będzie on o wiele bardziej błyszczący oraz porządniej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na swobodne opadanie, mierzwienie i najogólniej powiadając życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe wykonanie lekkiego nieładu w tej partii. Warto trzymać się także zasady, że im luźniej, tym odpowiedniej. Ostateczny efekt powinien robić wrażenie eleganckiego, ale także niewinnego, trochę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wprost zapewnione.

Dodaj komentarz