Forgastro: uproszczenie technologiczne pozwalające koncentrować się stuprocentowo na prowadzonym interesie

Forgastro to uproszczenie technologiczne umożliwiające skoncentrować się maksymalnie na prowadzonym interesie. Będąc zdecydowanym na takie oprogramowanie można mieć pewność, że usunięte będą te trudności, jakie ma się w klasycznym ukierunkowaniu do biznesu gastronomicznego, takie jak związane ze składaniem zamówień albo z komunikacją pomiędzy kelnerami a kuchnią. Klienci na pewno dostaną każdorazowo swoje zamówienie zgodnie z oczekiwaniami.

Jako że dane z Forgastro są zachowane w chmurze, nie ma potrzeby się też obawiać o ich bezpieczeństwo. Wszystko zabezpieczane jest certyfikatami SSL. Cała historia, raporty i inne funkcje będą sprzyjać sprawnej pracy wszystkich osób w konkretnym obiekcie. Co znaczące, do oprogramowania ma się dostęp nawet wówczas, gdy będzie awaria komputera. Sama rezerwacje stolików jest czytelna, co sprzyja szybkiemu wdrożeniu.

Dotychczasowi użytkownicy cenią również nowoczesną kontrolę, gdyż jeśli są właścicielami kilku obiektów, to dzięki systemowi mogą nimi bezproblemowo rozporządzać jednocześnie. Mają także wpływ na zaangażowanie pracowników, jak i na to, co dzieje się w magazynie. Z Forgastro można korzystać na smartfonie, tablecie albo komputerze, a ta dowolność także jest dobrze postrzegana. Ze względu na to, że system jest stworzony wprost dla gastronomii, wszystko zostanie opracowane intuicyjnie.

Marka proponuje kurs z systemu, a więc każdy będzie zaznajomiony z tą technologią. Z panelu administracyjnego można korzystać w delegacji, czy na urlopie. Na system nie są nałożone dodatkowe opłaty, a współpracę można rozpocząć od nieodpłatnego abonamentu. System będzie również zaktualizowany bez zbędnych ukrytych kosztów. Dla użytkowników ważna jest niezawodność funkcjonowania. Forgastro opiera się na technologii chmury, czyli jest w każdej sytuacji dostępny, nawet podczas awarii urządzenia obsługującego.

Dodaj komentarz