Jak szybko dodać zdjęcia produktowe do sklepu internetowego?

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, z pewnością chcesz, aby wszystkie zdjęcia przedstawiające produkty były wykonane profesjonalnie. Obrazy powinny być interesujące i atrakcyjne. Najkorzystniejszą opcją jest skorzystanie z usług zawodowego specjalisty, który wykona fotografie w taki sposób, aby były wyjątkowe. A co jeżeli w Twoim sklepie internetowym jest naprawdę dużo produktów? Czy można je szybko importować?

Czym są packshoty i zdjęcia produktowe?

Packshoty to zdjęcia, które zostały specjalnie edytowane, aby uwagę użytkownika skupić na produkcie. Tło zdjęcia jest białe, nie pojawia się tam żadna aranżacja. Tego rodzaju fotografie są niezwykle popularne i znajdziesz je w wielu miejscach w internecie.

Zdjęcia produktowe mogą także być wykonane na specjalnej scenografii. Wówczas obrazy powinny uwypuklać zalety przedmiotu, tym samym zachęcać użytkownika do zakupu. Tego typu fotografię produktową można opublikować w social mediach, czy na blogu – rzadziej znajdują się w katalogu firmy, gdzie znaleźć można ofertę danego sklepu internetowego.

W jaki sposób szybko zaimportować zdjęcia do sklepu internetowego?

Jeżeli chcesz zlecić wykonanie packshotów, aby następnie obrazy szybko dodać do sklepu internetowego, warto skorzystać z usług profesjonalnych firm. Świetnym przykładem jest przedsiębiorstwo eFOTOGRAFIA, działające na terenie Warszawy i okolic Ułatwieniem proponowanym przez tę firmę jest możliwość wykorzystania kodów kreskowych produktów jako nazw zdjęć. W ten sposób za pomocą jednego kliknięcia importujesz całą partię wykonanych fotografii na swoją stronę WWW czy do sklepu internetowego.

Firma eFOTOGRAFIA posiada dwa własne studia fotograficzne, w których realizuje zlecenia – w Warszawie oraz w Jaśle. Na specjalne potrzeby klienta eFOTOGRAFIA stworzyła również studio mobilne, co oznacza, że może dojechać do klienta i u niego na miejscu wykonać sesję zdjęciową. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm, które posiadają wielkogabarytowe produkty (na przykład maszyny przemysłowe, meble, specjalistyczne sprzęty), których wielkość nie pozwala na transport.

 

Dodaj komentarz