Łączenie wielu technik dezynsekowania celem zwalczania różnych szkodników

Łączenie wielu metod dezynsekcji celem zwalczania dowolnych szkodników to przejaw profesjonalnego podejścia pracowników z przedsiębiorstwa BIOS. W wypadku usługi jaką jest zwalczanie moli odzieżowych Gdańsk zestawione mogą być techniki: postawienia pułapek, z zastosowaniem pary, chemiczna oraz biologiczna. Pracownicy nie mają kłopotów ze zwalczaniem: pluskiew, much, os, szerszeni, pcheł, karaluchów, prusaków i karaczanów. Zwalczone są także szkodniki żywności: wołek zbożowy, mklik, omacnica i trojszyk.

Środki stosowane do dezynsekowania są bezpieczne dla otoczenia i bardzo efektywne. Wyjątkowo często stosowana jest technika tradycyjna, polegająca na nakładaniu cieczy użytkowej na powierzchnie przy pomocy różnych opryskiwaczy, nisko – ale też wysokociśnieniowych. Opryskiwanie ma za zadanie zwilżanie powierzchni substancjami aktywnymi, na równi w formie gotowego do użycia wyrobu, jak i roztworu płynnej emulsji albo proszku prezentującego się jako koncentrat.

Środki wykorzystywane do dezynsekcji opryskowej mają cechy kontaktowo – żołądkowe. Oddziaływanie owadobójcze następuje jako rezultat spożywania preparatu przez owady, jak i przez kontakt owadów z powierzchnią, na jakiej środek był naniesiony. Środki dobierane są za każdym razem na indywidualnych zasadach, z uwzględnieniem tego, z jakimi szkodnikami oraz w jakiej ilości zmaga się zleceniodawca. Bezzwłoczne oddziaływanie środków oraz ich duża efektywność zachęcają klientów do współpracy z firmą BIOS.

Dodaj komentarz