Marka jaka zajmuje się sprzedawaniem innowacyjnie zaprojektowanych zabudów na tarasy

Firma jaka zajmuje się dystrybucją nowoczesnych zabudów na tarasy, a więc Monolith może pochwalić się wszechstronną ofertą. Flagowymi towarami są markizy oraz pergole, aczkolwiek w sklepie firmowym można zaopatrzyć się także w systemy przeciwsłoneczne stosowane wewnątrz i wykorzystywane na zewnątrz. Można oczekiwać, że abstrahując od tego, jaki wybierze się element z Markizy na ogród zimowy, usługa zostanie wykonana wieloaspektowo. Klienci otrzymają wskazówki dotyczące doboru właściwego pod wyznaczoną zabudowę wyjścia, zrobione będą pomiary oraz prace montażowe.

Dodatkowo, wykwalifikowani pracownicy Monolith świadczą też naprawę. Zagwarantowane jest to, że jeżeli ktoś zaopatrzy się w wyselekcjonowany z oferty element, utworzy niebanalny klimat na tarasie. Można będzie na nim wypoczywać o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Przykładowym z produktów jakie prezentują się dosyć innowacyjnie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o większej sztywności, co pozwala z nich korzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami da się kierować pod dowolnym kątem, co daje możliwość swobodnej regulacji natężenia słonecznego.

Zainteresowanie konsumentów Monolith zwrócą też refleksole. To innowacyjna forma zabezpieczania pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem. Co istotne, produkt tego typu można zastosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Refleksole bardzo dobrze sprawdzą się na przeszklonych powierzchniach pionowych. Szczególną opcję w katalogu stanowią pergole, czyli zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one mieć formę wolnostojącą albo opierającą się. Dostępne są w Monolith pod postacią: tekstylnego złożonego dachu, zadaszenia w formie obracanych lameli aluminiowych lub praktycznego oraz estetycznego dachu oszklonego. Dzięki nim można utworzyć większą powierzchnię na tarasie. Można czuć się tam w pełni wygodnie, na przykład dzięki akcesoriom jakimi są: oświetlenie ledowe czy rolety boczne typu screen. Dla właścicieli ogrodów szklanych poleca się natomiast werandy, działające jako systemy ochrony UV.

Dodaj komentarz