Marka z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży pomocy drogowej

Pomoc Drogowa Badoś to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku auto pomocy. Dodatkowo, miejsce to zyskuje na tym, że świadczy usługi nie tylko na terenie Żyrardowa, lecz również w okolicach. Można też liczyć na to, że usługi będą zrealizowane na obszarze całej Polski. Kierowcy cenią, że ze świadczeń mogą skorzystać przez 24 h.

W dodatku, można tutaj oczekiwać na atrakcyjne ceny w porównaniu z konkurencją. O tym, że Pomoc drogowa Żyrardów to sprawdzona marka, jakiej dobrze będzie zaufać, świadczy chociażby to, jak wiele osób do tej pory było zdecydowanych na współpracę. Poza pomocą drogową firma posiada również auto zakład.

Oznacza to, że po usterce pojazd może być przewożony na lawecie do warsztatu i w takim miejscu odbędzie się skuteczna naprawa. Na początku miejsce będzie mieć zdiagnozowanie, a kolejno pojazd zostanie naprawiony. Nie ma znaczenia, czy chodzi o samochód osobowy, albo dostawczy. Z usług mają okazję też skorzystać klienci indywidualni oraz przedsiębiorcy.

Oferowane naprawy obejmą: układy elektroniczne, klimatyzację, automatyczne skrzynie biegów, hybrydowe układy napędu, naprawę ogumienia, naprawy wulkanizacyjne, ale też dużo pozostałych świadczeń. Na witrynie internetowej firmy Pomoc Drogowa Żyrardów można odnaleźć informacje a propos tego, w których miastach świadczona jest pomoc. W efekcie, klienci mają świadomość, że będą dobrze obsłużeni. Właściciele pojazdów, którzy będą kontaktować się z osobami zatrudnionymi w firmie mogą oczekiwać na realizowanie świadczeń z obszaru auto pomocy jakimi są: dowiezienie paliwa, naładowanie akumulatora, dowóz określonych części zamiennych, awaryjne odpalenie samochodu, skorzystanie z auta zastępczego, zabezpieczanie auta na parkingu firmy, wyciągnięcie auta z rowu, naprawy z zakresu wulkanizacji, albo usuwanie drobnych usterek mechanicznych na trasie przez doświadczonego mechanika mobilnego. Natychmiastowa pomoc udzielona w ekstremalnych okolicznościach to spory atut Pomocy Drogowej Badoś.

Dodaj komentarz