Niewielki generator ozonu stworzony przez firmę Ozon Food

Mający kompaktowe rozmiary generator ozonu wyprodukowany przez zakład Ozon Food, a więc GO – 02 to następny w kolejności generator ozonu od podanego producenta. Złączona budowa i sporo opcji związanych z konfiguracją pozwolą uzyskać świetne rezultaty. Sprawdzi się to tam, gdzie potrzebne są spore stężenia ozonu lub występuje dużo medium procesowego. Idealna ilość ozonu sprawi, że żywność z pewnością się nie popsuje, ale będzie perfekcyjnie wysterylizowana. Prezentowany ozonatory może produkować ozon z powietrza, z tlenu lub z mieszanki Ozon Booster.

Zależnie od przepływu medium, wydajność maszyny może wynieść od 6 do aż 350 g/h. Widełki dla mocy wynoszą od 100 W do 3,6 kW. Zakres temperaturowy, w jakim może działać niewielkich rozmiarów model to od minus 45 stopni Celsjusza do plus 50 stopni Celsjusza. Generator wykona każde zadanie, jakie będzie dla niego przewidziane. Ozon Food to wysokiej jakości Polskie Systemy Ozonowania dla Przemysłu Spożywczego i Owocowo – Warzywnego. Inżynierowie, technolodzy żywności oraz inni specjaliści z branży spożywczej to osoby zaangażowane w to, żeby zbudować oraz rozwinąć systemy jakie dają producentom żywności szansę uzyskania ekologicznej przewagi konkurencyjnej.

Ozonowanie żywności jest sporą szansą dla żywności, dla przedsiębiorców z branży, a także dla klientów. Jest to pomyślne dla środowiska naturalnego. Zastosowania, w jakich mogą zostać stosowane generatory to: owoce i warzywa, drób, mięso, ryby i owoce morza, jaja oraz indywidualne zastosowania. Przemysłowa woda ozonowana gwarantuje stuprocentową świeżość wyrobów spożywczych. Mycie jedzenia wodą z ozonem przedłuża świeżość produktów spożywczych i nie dopuszcza do pojawienia się bakterii. Jedzenie będzie miało perfekcyjny wygląd i zapach. Stosując ozonatory nie korzysta się ze preparatów chemicznych. Jest to idealny sposób na rozwój własnej firmy. Przemysłowe wytwarzanie ozonu z powietrza jest tym, na co warto się decydować.

Dodaj komentarz