Projektowanie dwuwymiarowe oraz 3D jakie umożliwia precyzyjne cięcie dekoracyjne w metalu

Projektowanie 2D i trójwymiarowe jakie umożliwia dokładne cięcie dekoracyjne w metalu realizuje firma Lepsod. Doświadczeni inżynierowie robią to w nowoczesnym programie SolidWorks, dbając o utrzymanie precyzji przy wszystkich elementach. Z tego powodu zleceniodawcy mogą zlecać nawet bardzo skomplikowane projekty. Szkice wybranych detali, przekazane przez zleceniodawców przeniesione są w przestrzeń 3D w jednym z systemów CAD wraz z pełną wizualizacją.

Następnie wszystko zostaje przeniesione do dokumentacji papierowej lub elektronicznej, zależnie od wymagań klienta. Laser Częstochowa wykorzystywany do konkretnej pracy, czyli do cięcia dekoracyjnego w metalu jest urządzeniem sprawnym, co umożliwia terminowe zrealizowanie zlecenia. Tym bardziej że cięcie laserowe ma podobne właściwości jak tradycyjna obróbka mechaniczna.

Jest natomiast bardziej dokładne oraz cechuje się seryjnością pociętych elementów razem z możliwością zrobienia użytku z seryjnej produkcji części jakie mają niesymetryczne kształty. Cięcie o przeznaczeniu dekoracyjnym ma stosować przykładowo w dekoracjach do ogrodu albo w aranżacji wnętrz. Idealnie można na przykład różne elementy dopasować do stylu loft, industrialnego albo minimalistycznego. Imponującej jakości dekoracje wykonane z metalu wywołują idealne wrażenie. Gładkie linie, najlepsza jakość obróbki, a także gustowne kształty – to motywuje klientów do złożenia zlecenia właśnie w firmie Lepsod. Cięcie w trybie trójwymiarowym sprzyja realizowaniu niebanalnych koncepcji.

Można z jego pomocą stworzyć zarówno pojedyncze części, jak i duże konstrukcje. Stoły, krzesła, wieszaki albo lampy to jedynie niektóre z elementów jakie można zlecić do wykonania. To idealna opcja zastępcza dla masowej produkcji. Cięcie laserem sprawdza się też we wzornictwie ogrodowym. Tym bardziej że można pociąć nawet wyjątkowo pogrubione elementy. Ergonomiczna technika daje idealne efekty. Meble do ogrodu, dekoracje ogrodowe lub podzespoły konstrukcyjne balkonu albo tarasu wyglądają bardzo dobrze.

Dodaj komentarz