Propozycje na niebanalne trunki, jakie można znaleźć na stronie Tragos Del Mundo

Klasyczna i cechująca się wyrazistym smakiem – chilijska Burgundia jest takim przepisem, jaki wśród licznych pozostałych można znaleźć na blogu Tragos Del Mundo. Są albowiem w tym miejscu scharakteryzowane pyszne trunki znane na całym świecie. Jest to bez dwóch zdań przepis oryginalny, z jakim można zapoznać się, zaglądając na domenę https://www.tragosdelmundo.cl/borgona-trago/. I to doskonały sygnał tego, że na wyznaczonej witrynie znajdują się tylko oryginalne pomysły trunków alkoholowych. Borgona to koktajl na bazie czerwonego wina i truskawek. Należy przygotować go w dużym dzbanie.

Idealnie będzie nadawał się do spożywania podczas obiadów albo spotkań z przyjaciółmi. Patrząc na to, że jest to trunek wyjątkowo słodki, to smak alkoholu jest faktycznie niewyczuwalny. Jeżeli w takim razie ktoś nie lubi mocnego smaku alkoholu, to jest to idealna propozycja dla niego. To ciekawa propozycja, idealna na gorące dni. Wczesnym latem, podczas sezonu na truskawki, warto decydować się na przygotowanie tego napoju i spróbować czegoś innego. Trzeba jedynie uważać na to, by nie zjeść za wiele truskawek z takiego napoju, bo nasączone alkoholem mogą szybko zadziałać odurzająco.

Przepis na Burgundię jest prosty do zrobienia. Jest to efektem tego, że znajduje się w niej mało elementów. Jeżeli internauta chce, to może dolewać koniaku do Burgundii. Jednak to już alternatywa dla osób lubiących bardziej mocny smak. Do zrobienia letniego, pochodzącego z Chile napoju alkoholowego potrzebne są: butelka czerwonego wina, pół kilograma truskawek, kosteczki lodu oraz mała łyżka cukru. Należy umyć a także posiekać owoce. Następnie, zmieszać je z cukrem oraz odłożyć na pół godziny. Do słoja należy dodać wino, a potem nasączone owoce. Wszystko trzeba zmieszać oraz wlać do dzbanka. Uprzednio, dolewając do dzbana kilka kostek lodu, aby trunek ochłodzić. De facto, okaże się to trunek, jaki skosztowany po raz pierwszy robi bardzo dobre wrażenie i na dłużej pozostaje zapamiętany.

Dodaj komentarz