Przykładowa z wiodących usług w Prodetektyw: wykrycie podsłuchów

Jedna z głównych usług w Prodetektyw to wykrywanie podsłuchów. Detektywi korzystają z wyspecjalizowanego sprzętu, bazującego na sygnałach elektromagnetycznych o międzynarodowym standardzie. To sprawdza się w wykrywaniu podsłuchów i lokalizatorów. Podejmowane czynności są zgodne z oczekiwaniami rodzimego oraz międzynarodowego prawa.

Detektywi zapewniają zainteresowanym maksymalną dyskrecję i indywidualne {podejście|ukierunkowanie. Po ukończonych działaniach przekazują dokładny raport oraz wyniki. Prywatna ochrona zalecana jest osobom, które nie czują się bezpiecznie. Można też korzystać z usług prywatnego kierowcy. Ochrona jest zasadna w licznych okolicznościach

Na przykład: celem ochrony dobytku lub ochrony własnej osoby lub rodziny przed konkretną osobą. Lojalność, dyskrecja oraz profesjonalne podejście detektywów zachęcają do współpracowania. Ochrona osobista realizowana jest przez dawnych żołnierzy GROM i byłych funkcjonariuszy Służb Ochrony Państwa. Osoba, która boi się o własne życie, zdrowie, jak i o swioch bliskich ma świadomość wobec tego, że powinna skorzystać z całodobowej i całorocznej opieki. Nie musi obawiać się gróźb, wymuszania, prób porównania lub pozostałych wykroczeń. Szczegóły współpracy wyznaczane są na podstawie indywidualnych przesłanek. Biuro detektywistyczne rozwiązuje problemy przy utrzymaniu najwyższych standardów.

Prywatni detektywi jako dawni pracownicy prestiżowych jednostek Policji a także innych organów radzą sobie nawet z trudnymi zleceniami, robiąc użytek z najnowszych rozwiązań technicznych. Można także zaopatrywać się w sklepie Prodetektyw. Wyroby tutaj oferowane pochodzą od znanych producentów. Detektywi mogą sprawdzać pomieszczenia pod kątem podsłuchów oraz innych sprzętów elektronicznych. Zakupić można też zaawansowane systemy do wykrycia podsłuchów. Jeśli ktoś chciałby ukryć kamerę albo podsłuch w wybranym przez siebie miejscu albo korzystać z innego urządzenia, odnajdzie coś właściwego.

Dodaj komentarz