Rzetelne usługi z zakresu prawa, oferowane na terenie Tarnowskich Gór oraz okolicznych miejscowości

Profesjonalne usługi prawne, realizowane w Tarnowskich Górach oraz okolic to oś działalności adwokat Anety Majowskiej. W jej kancelarii ze wsparcia prawnego korzystają klienci prywatni, podmioty gospodarcze a także spółki różnego rodzaju. Absolwentka studiów doktoranckich wyspecjalizowana jest w dziedzinach jakimi są: prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo cywilne a także prawo odszkodowawcze.

Przyjazna komunikacja z interesantami oraz przejrzyste działania adwokat powodują, że klienci czują się pewnie. Na witrynie https://adwokat-majowska.pl/uslugi-prawne/prawo-cywilne można zaznajomić się z kompletnym wachlarzem świadczeń. Pobierająca naukę na renomowanych uczelniach adwokat może poprowadzić sprawy również w języku niemieckim.

Posiada również wykształcenie z zakresu ekonomii, dlatego może realizować sprawy o różnym stopniu skomplikowania. Każda ze spraw traktowana jest z zaangażowaniem, a relacja z klientami bazuje na zaufaniu. Interesanci chwalą to, że sposób wynagrodzenia jest zawsze dla nich jasny. Kancelaria może prowadzić sprawy: rozwodowe, alimentacyjne, o powierzenie wykonywania władzy rodzicielskiej, związane z działem spadku, dotyczące dziedziczenia ustawowego oraz testamentowego, związane z zachowkiem czy w sprawach cywilnych. Zleceniodawcy mogą być reprezentowani w negocjacjach odwołujących się do prawa cywilnego. Mogą być także dla nich utworzone wzory umów cywilno – prawnych.

Kompetentna adwokat pomaga także w dochodzeniu roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych, w zależności od tego o jaką szkodę chodzi. Do tej pory kancelaria może chwalić się licznymi pozytywnymi referencjami. Abstrahując od tego, jaki jest stopień komplikacji określonej sprawy, można spodziewać się że wszystko będzie zrealizowane na wysokim poziomie. Adwokat systematycznie się dokształca. Jej dorobek naukowy oraz powiązany z praktyką zawodową wygląda wzorcowo. Z tego powodu interesanci chcą z nią współpracować. Rzetelne usługi z zakresu prawa mają zagwarantowane.

Dodaj komentarz