Serwis informacyjny oraz ogłoszeniowy dla mieszkańców Nowego Sącza

Portal informacyjny oraz z ogłoszeniami dla mieszkańców Nowego Sącza, czyli Portal Nowy Sącz to miejsce w Internecie, jakiemu warto przyglądać dokładniej. Posty publikowane są regularnie oraz dotyczą wielu typów eventów. Ktoś, kto zapisze się do newslettera będzie jeszcze bardziej szczegółowo doinformowany o tym, co dzieje się w sądecki portal informacyjny i sporo na tym uzyska. Najczęściej przeglądanym działem jest dział aktualności. Następnie, często sprawdzane są eventy, kulturalne i sportowe.

Dużo czytelników ogląda galerie zdjęć z konkretnych zdarzeń. Dodatkowo, w dziale wideo można obeznać się z nagraniami z przeróżnych wydarzeń kulturalnych. Niemałe zainteresowanie wzbudza dział z anonsami. Zakładanie konta pozwala nie tylko na dodawanie ogłoszeń oraz pozwala zaglądać do swoich wcześniejszych ogłoszeń.

Internauci wymieniają się opiniami z innymi użytkownikami. Aby zaś odnaleźć ogłoszenia odnośnie tego, co w danej chwili nas ciekawi, wystarczy wpisać frazę w umieszczoną w widocznym miejscu wyszukiwarkę. Anonse dodawane są w działach takich jak: motoryzacja, nieruchomości, praca, dom oraz ogródek, elektronika, moda, zwierzęta, dla dzieci, hand made, sport i zamiłowania, muzyka oraz edukacja, usługi oraz firmy, ślub i wesele, Nowy Sącz się dzieli – wymiana bezgotówkowa oraz oddam/szukam. Są również funkcje dodatkowe.

Funkcja przeglądania archiwaliów z niedawnych wydarzeń mających miejsce na terenie Nowego Sącza jest godna uwagi dla redaktorów, którzy w gazecie lokalnych mają chęć zapisywać to, co dzieje się w mieście na bieżąco. Osoby mieszkające w Nowym Sączu mogą mieć ochotę wrócić do tych zdarzeń, w jakich już brali udział, przeglądając galerie i nagrania. W dodatku, można również pogłębić interakcje za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama lub Youtube’a. Można skomentować wydarzenia w których brało się udział oraz wymieniać spostrzeżeniami z pozostałymi uczestnikami wydarzeń. Portal Nowy Sącz jest stroną rozbudowaną.

Dodaj komentarz