Specjalista, jaki zajmie się kompleksowo stroną www

Kris Gomula to ekspert, jaki zajmie się wszechstronnie stroną online. Pochodzący z Polski specjalista SEO ma długie doświadczenie w agencjach SEO rodzimych, jak i międzynarodowych. Po wdrożeniu określonych czynności z obszaru pozycjonowania witryna klienta będzie bez zarzutu. Uzyskanie większego ruchu na stronie przełoży się na lepsze wyniki sprzedaży oraz na popularność danej marki.

Specjalista SEO sprawdzi stronę www, a po precyzyjnym audycie zajmie się naprawą tych czynników, jakie trzeba poprawiać. Cena za tak wszechstronne działania Search Engine Optimization zależy od tego, jak sporo na witrynie będzie trzeba zmieniać jak i od tego, w jakiej dziedzinie działa zleceniodawca. Agencia SEO oferująca indywidualną wycenę kosztów jest atrakcyjna dla klientów.

Ekspert posługuje się językami: polskim, angielskim, portugalskim, francuskim oraz hiszpańskim. Może pomóc zleceniodawcom z Chile, jak i z pozostałych krajów. Wszechstronne rozwiązania SEO, zapewniają zleceniodawcom zwiększony ruch na witrynie. Kris Gomula posiada wykształcenie z web designu oraz z marketingu i zarządzania. Ten specjalista zajmie się nie tylko Search Engine Optimization, lecz też promocją. Przede wszystkim zajmie się ulepszeniem budowy danej strony, po to, by nawigacja była prostsza. W efekcie, internauci będą zachęceni do kupowania produktów, poznawania artykułów, skorzystania z konkretnych usług, czy też przeglądania wszystkich podstron.

Będą także polecać konkretną witrynę pozostałym osobom z grupy docelowej. Strefy działania Krisa Gomuli to: optymalizacja, budowanie linków, analizy SEO, UX, interfejs użytkownika, marketing treści, CRO, kampanie SEM, e – mail marketing, strategie odbywające się w social mediach, analiza internetowa. Widać wobec tego, że witryna będzie perfekcyjna pod każdym względem. I to przekonuje do budowania współpracy. Ten ekspert zamieści stronę firmową na szczycie wyników poszukiwań.

Dodaj komentarz