Sprzedawanie i zakup nieruchomości we współpracy z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz

Sprzedawanie i zakup nieruchomości współpracując z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz to opcja, z jakiej opłaca się korzystać. Specjalistka działająca na terenie Małopolski ma ogromne doświadczenie i stale się rozwija. Dlatego pomaga klientom prędko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedawania nieruchomości. Podczas sprzedaży Joanna Bogacz na początku przeprowadzi dokładną analizę rynku, a później wyznacza cenę nieruchomości, aby była odpowiednia oczekiwaniom zleceniodawcom.

Doradca zabiega o promocję nieruchomości oraz gromadzi wszystkie dokumenty. Opracowana efektywna strategia sprzedaży powoduje, że wszystko przebiega w tym terminie, na jakim będzie zależeć klientowi. Profil nieruchomości zostanie przez agent nieruchomości przedstawiony wyjątkowo rzetelnie.

Wszechstronna obsługa obejmuje: wykonanie fotografii i filmów, wystosowanie ogłoszeń, rozmowy telefoniczne w imieniu klienta, obsługę korespondencji e mail, umawianie spotkań z osobami interesującymi się nieruchomością oraz wykonanie prezentacji nieruchomości. Joanna Bogacz będzie zajmować się także sfinalizowaniem transakcji u notariusza i przekaże nieruchomość na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego.

Kiedy ktoś chce kupić nieruchomość także może skorzystać ze świadczeń specjalistki. Znajdzie ona dla niego oferty przystosowane do prywatnych wymagań, a kolejno przeprowadzi prezentację najlepszych. Po znalezieniu odpowiedniego mieszkania będzie zajmować się też procesem odbioru mieszkania. Interesant może zaoszczędzić sporo czasu, a także może skorzystać z rzetelnego poradnictwa dotyczącego tego, jakie aktualnie trendy obowiązują na rynku nieruchomości.

Kompleksowa pomoc przystosowana jest do wysokich standardów. Reguły współpracy są dla klientów zrozumiałe, a wystosowany rozkład działań ukazuje, że specjalistka świetnie ma pojęcie, na czym musi się koncentrować. Podczas pierwszej konsultacji doradca do spraw nieruchomości analizuje potrzeby zleceniodawców i zabiega, aby mogli oni poczuć wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Dodaj komentarz