Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń a także Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO oferowane przez firmę Ozon Food

Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń oraz Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO proponowane przez markę Ozon Food to urządzenia innowacyjne, wielofunkcyjne i maksymalnie produktywne. Tam, w jakich mogą znaleźć się sprawdzone przemysłowe systemy ozonowania i instalacje można oczekiwać bardzo dobrych wyników.

Systemy Mobilnej Dezynfekcji Hal i Pomieszczeń pozwalają na dezynfekcję, utlenianie i nie dopuszczają do wydatków ponoszonych na chemię. Aby mobilne maszyny z takiej kategorii działały, wystarczy je podłączyć do prądu. Posiadając tego typu system nie trzeba już angażować licznych pracowników.

Można także zapominać o stosowaniu groźnych środków chemicznych. Urządzenia bardzo dobrze sprawdzają się w: cyklicznej dezynfekcji hal oraz pomieszczeń, dezynfekcji linii technologicznych, dezynfekowaniu skrzynek oraz pojemników, jak i w wykorzystaniach niestandardowych, ze względu na ich przenośność. Co znaczące, nie będzie mowy o żadnych odpadach, gdyż ozon rozpada się do tlenu. Systemy Kontrolowanej Atmosfery Ozonowej KAO można wykorzystać z kolei na halach oraz w busach dedykowanych do przewozu żywności. Trzeba mieć na uwadze, że wartość użytkowa wyrobów jest taka, pod jakiej postacią dotrze do konsumenta. Wobec czego opłaca się skorzystać z maszyn działających kompleksowo, w pełni zautomatyzowanych oraz bezpiecznych.

Robiąc użytek zaś z systemów dostępnych na halach można oczekiwać doskonałego aromatu, smaku oraz wyglądu wyrobów. Neutralizowane będą też różnego rodzaju wirusy. Trwałe urządzenia sprawdzają się w każdych okolicznościach. Można korzystać z nich łatwo, zwłaszcza gdy przejdzie się przez szkolenie organizowane przez firmę. System dla każdej firmy opracowany jest indywidualnie. Każda instalacja będzie dopasowana do tego, co jest niezbędne w danym miejscu i czego wymaga załoga.

Dodaj komentarz