Wózki MDE jako idealna alternatywa dla klasycznych technik przewożenia ładunku

Wózki MDE jako świetna opcja zastępcza dla klasycznych metod przewożenia załadunku to urządzenia, jakie projektuje firma MDE – Lifts. Sprawdzają się w zastępstwie dla wind i podnośników montowanych na stałe. Spełniają wiele funkcji, co jest poza uniwersalnością ich kolejnym walorem.

Dodatkowo, cechuje je spora wydajność pracy, aż do 25 załadowań z akumulatorem żelowym i nawet do pięćdziesięciu załadowań przy zastosowaniu baterii litowo – jonowej. Udźwig wózka umożliwia załadowanie palet do 500 kilogramów, a pomimo to maszyna nie zajmuje dużo miejsca. Jako że wózki nie będą każdorazowo przewożone w samochodzie, zmniejszą się też koszty wykorzystania paliwa. Można też równocześnie oszczędzać przestrzeń, jaka zostanie wyznaczana na załadunek towaru.

Wózki MDE można zastosować na dowolnym pojeździe firmowym. Jeżeli zaś samochód się zepsuje, to użytkownik jest świadomy tego, że wózek będzie dopasowany do innego samochodu zastępczego. Kupując windy samozaładowcze można oczekiwać, że w przedsiębiorstwie wszystkie sprawy powiązane z logistyką będą zachowane jak należy. Załadunek towaru wykonany na wielu pojazdach z floty to duża oszczędność. Hydrauliczny wózek paletowy od MDE – Lifts jest urządzeniem, jakie na pewno nie zawiedzie niczyich oczekiwań. Firma z branży wyposażenia transportu i magazynu oferuje maszyny, jakie cechuje najwyższa jakość użytkowa. Eksperci w niej pracujący o wózkach paletowych wiedzą sporo, wobec czego udzielają rady kupującym co do tego, w jaki sposób z nich najlepiej skorzystać. Projekt wózków jest ciągle udoskonalany. To efekt tego, że wraz z długoletnim doświadczeniem eksperci poznali trudności użytkowników w trakcie załadunku oraz rozładunku towarów.

Klienci robiąc zakupy w takim punkcie sprzedaży są świadomi, że otrzymują urządzenie działające wszechstronnie. Właściciele firm, którzy już zdecydowali się na kupno wózków zostawiają dobre opinie i podkreślają, że warto też sprawdzać cenę, bo systematycznie udostępniane są rabaty.

Dodaj komentarz