Wszechstronny tematycznie serwis, na jakim znajdują się najistotniejsze informacje o mieście Kołobrzeg

Obszerny tematycznie serwis, na którym umieszczone są najistotniejsze wiadomości o Kołobrzegu na jakim w dodatku udostępniane są aktualności sprawia, że zajrzą w to miejsce na równi osoby mieszkające w Kołobrzegu, ale też osoby, które chociażby chcą tutaj przyjechać w najbliższym czasie. Miejski Portal Informacyjny kołobrzeg jest również jedyną na terenie miasta telewizją online. Wszystkie wydarzenia, z przeróżnych dyscyplin publikowane są dla internautów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Głównie cenią to mieszkańcy Kołobrzegu. Dewiza serwisu brzmi: ‘Miasto na wyciągnięcie ręki!” i przyznać trzeba, że jest w tym wiele prawdy. Kompleksowy system przekazywania informacji obejmuje nie tylko teksty, ale też fotografie, albo wideo. Patrząc na to, że o wiele więcej osób robi użytek z Internetu, nie zabraknie w tym miejscu internautów.

Rzetelność i angażowanie się autorów portalu powodują, że zaprezentowany portal jest rozpoznawalny oraz cieszy się dużą ilością wizyt. Każdy, kto chciałby dowiedzieć się czegokolwiek na temat tego, co teraz dzieje się w mieście Kołobrzeg będzie mógł zrobić to bezzwłocznie. Zawartość portalu jest bowiem rozdzielona na kategorie tematyczne. Informacje jakie się w tym miejscu znajdują obejmują: informacje o polityce, sport, wiadomości ze świata kultury, oświatę, aktualności, wiadomości z konkretnych dzielnic, wiadomości z rynku pracy, jak i ogłoszenia mieszkańców. Można także obeznać się z ważnymi konferencjami, czy też felietonami.

Oddzielną zakładkę stanowią informacje dla turystów. W ten sposób skonstruowany serwis sprawia, że wszyscy, którzy znajdą się w tym miejscu będą dobrze doinformowani. Następnym walorem jest to, że można wymienić się w tym miejscu opiniami z innymi osobami, które zamieszkują w Kołobrzegu. W ten sposób wzmacnia się tożsamość społeczności lokalnej. Tak obszerny tematycznie portal, na jakim umieszczone są najważniejsze informacje o mieście Kołobrzeg jest serwisem godnym zainteresowania, tak samo dla osób mieszkających w Kołobrzegu, jak i dla przyjeżdżających.

Dodaj komentarz