Wykwalifikowani specjaliści od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Doświadczeni eksperci od opon dla ciężarówek z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. oferują całodobowe pogotowie wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych. Działający przez 24 h serwis opon w zakresie wulkanizacja mobilna realizuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż konkretnych opon rolniczych, reparację opon metodą na zimno lub na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół techniką klasyczną albo proszkową, jak i kontrolę ciśnienia w oponach.

Jeśli zaś wady opony w ciężarówce są bardzo poważne, można w serwisie bezzwłocznie zakupić nowe opony i zrobić użytek z usługi ich montażu przez ekspertów. Opony będą dopasowane wzorowo do wszystkich ciężarówek lub naczep.

Kiedy więc tylko kierowca na trasie ma problem z ogumieniem, powinien skontaktować z zakładem. Im prędzej opony będą naprawione lub zmienione, tym korzystniej wpłynie to na renomę przewoźnika. Numer opublikowany jest na stronie internetowej, wobec czego nikt nie będzie mieć problemu z nawiązaniem kontaktu. Działający mobilnie serwis dla ciężarówek oferuje także: naprawy mechaniczne w pełnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza Wielkopolski do odpowiedniego warsztatu.

Naprawa lub zmiana opon to domena zaprezentowanej firmy. Wyważanie kół także wykonane jest tak szybko jak to możliwe. Dobrze jest zaznajomić się ze stroną serwisu, aby przekonać się do proponowanych usług. Opony w ciężarówkach narażane są na duże obciążenia, a ich reparacja może być trudna. Nie ma nazbyt wiele serwisów stacjonarnych zajmujących się zmianą opon w tirach.

Z tego względu możliwość zrobienia użytku z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby kierowców czymś atrakcyjnym. Ogromna wiedza, umiejętności specjalistów oraz indywidualne nastawienie do zgłaszanych usterek przyczyniają się do tego, że firma jest polecana wśród kierowców tirów.

Dodaj komentarz