Wynajem okazjonalny w Flix Cars

Opcja wynajmu okazjonalnego w Flix Cars, a więc w wypożyczalni funkcjonującej w Warszawie to alternatywa z chęcią wybierana przez kierowców, szczególnie mieszkających w stolicy. Wynajem okolicznościowy aut takich jak wypożyczalnia samochodów warszawa sprawdza się w przypadku: imprez, szczególnych okazji, sesji fotograficznych, spotkań branżowych, jak i pozostałych eventów podczas jakich zleceniodawca chciałby zrobić dobre wrażenie. To komfortowe wyjście, które pozwala na idealną oprawę w ważnych momentach jak chociażby ślub lub doniosła rocznica urodzin.

Auta z warszawskiej wypożyczalni sprawdzą się także na: zaręczyny, wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie, studniówki, lub osiemnastki. To także dobre rozwiązanie na imprezę firmową. Ekskluzywne auta można wybierać zależnie od upodobań. Kiedy klient ma takie życzenie, auta mogą być przystrojone. Wszystkie pojazdy są po przeglądzie technicznym i mają ważne ubezpieczenie. Na konkretną imprezę zostaną odpowiednio przygotowane.

Auto można rezerwować w opcji door to door, z kierowcą. Kwestie szczegółowe są zawsze umawiane indywidualnie. Inną opcją wynajmu jest wynajem długoterminowy od dwóch do 4 lat. Opłata za ten wynajem jest wyznaczona indywidualnie. Kierowcy mają do wyboru ekskluzywne auta europejskich oraz amerykańskich marek w różnych wariantach nadwozia. W czasie wynajmu długoterminowego mają zapewnioną pełną opiekę: od ubezpieczenia aż po serwis.

Wynajem długoterminowy rekomendowany jest klientom, którzy nie chcą wziąć kredytu. Nie muszą oni przejmować się wizytami u mechanika, przeglądami, a najem mogą wybrać z opcją przedłużenia, jeśli tylko będą mieć taką chęć. To wygodna forma użytkowania samochodu, bez zobowiązania się do kupna. Odgórnie ustalona kwota za wynajem pozwoli zaplanować osobisty budżet lub koszty firmowe. Głównie z wynajmu długoterminowego korzystają przedsiębiorcy, dla których zakup paru aut dla firmy byłby drogi.

Dodaj komentarz