Wypożyczalnia samochodów dla klientów prywatnych a także przedsiębiorców

CarSprint to wypożyczalnia samochodów dla klientów indywidualnych a także właścicieli firm. Oznacza to, że można w tym miejscu wypożyczać tak samo luksusowe auta, jak i pojazdy dostawcze. Samochód można wynajmować nawiązując kontakt z pracownikami firmy przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie internetowej albo telefonicznie. Procedura wynajmu w wynajem aut Tarnów odbywa się sprawnie, a więc bardzo prędko można będzie dostać pojazd, jaki kogoś zainteresuje najbardziej. Po wytypowaniu auta, zapoznaniu się z cennikiem, podpisaniem umowy oraz po wpłacie kaucji można błyskawicznie dostać samochód.

Kwota wynajmu zależy od marki wypożyczanego pojazdu, a także terminu, na jaki samochód jest wynajmowany. Klienci mogą zdecydować się na trzy warianty czasowe: 1 do 4 dni, 5 do 9 dni, a także 10 do 16 dni. Jeżeli wynajem jest dłuższy, to kwota z kierowcą jest wyznaczona na podstawie indywidualnych przesłanek. Klient musi również przed odbiorem lub podstawieniem pojazdu zapłacić kaucję, stanowiącą zabezpieczenie w przypadku zniszczenia. Kaucja jest zwrócona w dniu zdania wynajmowanego samochodu. Kierowcy wypożyczający w CarSprint mogą spodziewać się wielu udogodnień: klimatyzacji, fotelika dziecięcego w cenie, nawigacji GPS. Wszystkie detale związane z wypożyczeniem ustalane są z pracownikami wypożyczalni, aby klient był jak najbardziej usatysfakcjonowany.

Personel zawsze udziela rzetelnych wiadomości, zarówno o flocie, jak i o zasadach najmu. Można wypożyczyć samochody z podstawieniem na lotnisko w Rzeszowie, w Katowicach lub w Krakowie. Jest też możliwość wypożyczenia samochodu z OC sprawcy. Każdy z wypożyczanych pojazdów posiada pełne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, auto casco, od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz Assistence. Klient który wynajmuje pojazd nie musi przejmować się jakimkolwiek pułapem kilometrów. Oferta dostosowana jest do potrzeb interesantów. Wszystkie koszty opierają się na 23% VAT. Każda kwota podana jest za jedną dobę wypożyczenia.

Dodaj komentarz