Wysokiej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego

Wysokiej jakości rury, wykorzystywane do ogrzewania podłogowego można nabywać w sklepie Termolit, obok innych towarów takich jak złączki, zawory, aż po rozdzielacze i szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker czy rozwijaki do rur. Tak bogaty katalog a także niewygórowane ceny za otuliny do rur, folia do ogrzewania podłogowego, folia pod ogrzewanie podłogowe, folia do podłogówki, taśmy brzegowe, taśmy dylatacyjne zapewniają zadowolenie konsumentów. W ofercie udostępnione są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiej marki Sander. Ich sporą zaletą jest pamięć kształtów, minimalizująca niebezpieczeństwo zgniatania lub zniszczenia układanych pętli ogrzewania podłogowego w trakcie robienia wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert robi się w oparciu o rynkowe standardy oraz normy bezpieczeństwa, wobec czego są trwałe, produktywne i niezawodne. Wszystkie produkty, jakie można znaleźć w zawory kulowe przed oddaniem do użytku są poddane testowaniu. Rury Pert – Evoh – Pert składają się z trzech podkładów: EVOH, warstwy kleju oraz wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Tego typu rury stosowane są we wszystkich typach wodnych systemów ogrzewania podłogowego. Poza sprzedawaniem wskazanych rur i pozostałych towarów taśmy dylatacyjne TERMOLIT zajmie się układaniem ogrzewania podłogowego. Dodatkowo, oferta punktu sprzedaży obejmuje rury Pert – Al. – Pert, a więc rury wielowarstwowe, zrobione z wysokiej jakości tworzywa. Zastosowane w nich aluminium powoduje, że mają cechy wskazane równocześnie dla rur zrobionych z metalu, jak i takich, które wykonane są z tworzyw sztucznych. Zaoferowane rury można wykorzystać nie tylko w systemach ogrzewania podłogowego, lecz też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je w takim razie zastosować w: systemach centralnego ogrzewania, systemach sprężonego powietrza, wewnętrznych systemach wodociągowych a także w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury proste w założeniu i opłacalne w standardowym wykorzystaniu. Uśredniony okres ich eksploatacji przy właściwej temperaturze może wynosić nawet 50 lat.

Dodaj komentarz