Wytwarzanie najwyższej jakości opakowań z kartonu o dowolnym zastosowaniu

Wytwarzanie wysokiej jakości opakowań z tektury o różnym zastosowaniu jest przedmiotem działalności firmy Waps – kart. Zakres usług firmy obejmuje: kratownice kartonowe o różnych parametrach, trwałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka kartonowe, opakowania tekturowe, przekładki, wkłady oraz wypełnienia, ekspozytory, standy promocyjne a także kartony na indywidualne zamówienie. Pudełka kartonowe udostępnione są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania kartonowe klienci mogą zamówić w klasycznych albo w indywidualnych rozmiarach. To samo dotyczy przekładek, ochraniających towar w trakcie przewozu oraz magazynowania. Ekspozytory jakie zamawia się u tego producenta z pewnością zwrócą uwagę.

Podobnie jak: standy, stojaki czy potykacze. Ze względu na to, że firma posiada duży park maszynowy, żadne zamówienie nie jest wyzwaniem dla pracowników. Zamawiający mogą oczekiwać, że wszystkie opakowania będą optymalnie dostosowane do ich potrzeb. Wystarczy udzielić informacji pracownikom firmy, co chce się spakować i można być pewnym, że zlecenie zostanie wykonane dokładnie w ten sposób, jak się tego spodziewamy. Waps – kart zaopatruje klientów prywatnych, jak i klientów hurtowych.

Solidne opakowania zagwarantują najwyższą ochronę dla tych towarów, jakie będą w nich przechowywane. Ma to szczególne znaczenie wówczas, gdy są to rzeczy przewożone. Pod linkiem https://waps-kart.pl/oferta/opakowania-wykrojnikowe można sprawdzić właściwości konkretnych produktów.

Można również zamówić spersonalizowane opakowania tekturowe, o dowolnych rozmiarach i kształtach. Jeszcze przed realizacją zamówienia klient będzie mógł przejrzeć próbki testowe i wówczas gdy je zaakceptuje, zamówienie będzie dla niego zrobione. Konsumenci mogą zamawiać: kartony do przeprowadzek, opakowania marketingowe, pudełka tekturowe na użytek domowy albo do biura, opakowania do transportu oraz opakowania zabezpieczające dla branży przemysłowej, hurtowni lub dla sklepów internetowych. W kartonach można przewozić wiele produktów: od sprzętu gospodarstwa domowego przez produkty spożywcze aż po delikatne rzeczy wykonane ze szkła.

Dodaj komentarz