Zapadające w pamięć i solidne nadruki marketingowe na t shirtach

Robiące dobre wrażenie i solidne nadruki marketingowe na koszulkach robi firma Terraprinting. Odzież promocyjna z nadrukiem jest coraz powszechniej wykorzystywana dokładnie z tego powodu, że spełni rolę praktyczną oraz reklamową jednocześnie. T shirty można rozdać potencjalnym, jak i wiernym klientom. Można je rozdawać pracownikom na wyjazdach integracyjnych oraz klientom biznesowym. Można przy wykorzystaniu koszulek poprowadzić akcje promocyjne. Drukarnia trwałe naklejki proponując t shirty z nadrukiem bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę, wobec czego ma do zaoferowania jedynie najwyższej jakości towary, powstające z zastosowania nowoczesnych oraz sprawdzonych metod.

Na koszulkach można zamieścić logo własnej firmy, hasła promocyjne albo hasła różnego typu. W obrębie takiej usługi wykonywane są również t shirty przeznaczone do uprawiania sportu, dla zainteresowanych drużyn sportowych. Oferta drukarni koszulek Terraprinting obejmuje techniki znakowania jakimi są: sitodruk, folie flex i flock, a także termosublimację. Sitodruk jest metodą najbardziej cenioną. Doskonale nadaje się do użycia przy większych zleceniach. Nadruki na t shirtach są trwałe oraz wysokiej jakości. Folie flex i flock używane są najczęściej do naniesienia numerów i nazwisk na odzieży sportowej. Z kolei, termosublimację stosuje się na białych t shirtach sportowych. Trzeba pamiętać o tym, by nie stosować jej na bawełnie.

Jeśli zamawiający nie wie, jaką metodę dopasować, to specjaliści z podanej drukarni przedstawią mu atrakcyjne, indywidualne wyjście. Cena za zlecenie zależy od elementów jakimi są: liczba koszulek, typ ubrania do nadruku, rozmiar nadruku, ilość barw użytych na nadruku oraz metoda druku. Koszulki promocyjne wzmacniają wizerunek danej firmy. Mogą być rozdane na konkursach sponsorowanych przez daną markę albo na targach. Można je również dołączyć do zamówień w wypadku, gdy prowadzi się sklep online. Atrakcyjnie prezentująca się i solidnie zrobiona odzież promocyjna to opcja marketingowa z jakiej korzysta coraz więcej przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz